TEMPORADA 2022-2023 1ª REGIONAL GRUP 6º

TEMPORADA 2021-2022 1ª REGIONAL GRUP 6º

CLASSIFICACIÓ FINAL

                                                                                      EQUIP                        PT    J      G    E      P  GF   GC

1 CDSB ONTINYENT 66 28 20 6 2 94 31
2 ALGEMESÍ CF 66 28 21 3 4 72 22
3 BENIGÀNIM CF 64 28 20 4 4 55 21
4 CD LLOSA 51 28 15 6 7 56 29
5 CD BENIFAIÓ "A" 50 28 14 8 6 59 39
6 UE BENIFAIRÓ "A" 48 28 12 12 4 61 45
7 UD MONTAVERNER 42 28 13 3 12 47 47
8 CF SIMAT "A" 41 28 12 5 11 47 54
9 UD CASTELLONENSE "B" 37 28 10 7 11 40 40
10 CD RAFELGUARAF 36 28 11 3 14 57 62
11 MOIXENT CF 29 28 7 8 13 31 44
12 BENIARRÉS CF 26 28 8 2 18 34 55
13 CIUTAT D´ALZIRA FB 15 28 5 3 20 40 81
14 UD CARCAIXENT "B" 14 28 3 5 20 27 69
15 CF CIUDAD ALCOY "A" 0 28 0 3 25 25 106

TEMPORADA 2020 - 2021 1ª REGIONAL GRUP 7º

CLASSIFICACIÓ: 1ª. REGIONAL ASCENS FINAL

Lloc

Equip

Punts

Jugats

G

E

P

G.F.

G.C.

1

C.E. LA FONT D´ENCARRÒS

39

19

       12

3

4

40

17

2

C.F. CULLERA

37

19

       11     

4

4

41

19

3

U.D. BENISSA

36

19

       11

3

5

33

24

4

GORGOS C.F.

35

19

       10

5

4

44

20

5

U.D. OLIVA

30

19

         9

3

7

33

28

6

C.F. SIMAT "A"

28

19

         7

7

5

29

22

7

U.E. BENIFAIRÓ DE LA VALLDIGNA "A"

25

19

         8

1

10

33

38

CLASSIFICACIÓ: 1ª. REGIONAL PERMANÈNCIA FINAL

Lloc

Equip

Punts

Jugats

G

E

P

G.F.

G.C.

1

REAL DE GANDIA C.F.

30

19

         8

6

5

32

23

2

CIUTAT D´ALZIRA F.B.

26

19

         8

2

9

34

36

3

C.D. XERACO

25

19

         7

4

8

24

36

4

C.F. BELLREGUARD "A"

22

19

         7

1

11

19

31

5

SAFOR C.F. GANDIA "A"

18

19

         5

3

11

20

38

6

U.D. ONDARENSE

11

19

         3

2

14

15

44

7

SENYERA C.F.

9

19

         2

6

11

19

40

TEMPORADA 2019 - 2020 2ª REGIONAL GRUP 9º

CLASSIFICACIÓ FINAL

Pos
   
Equipo
Puntos
J
G
E
P
G. F
G. C
1
  U.E. Benifairo de La Valldigna "A"
69
24
23
0
1
85
16
2
C.F. Simat "A"
57
24
18
3
3
105
20
3
Senyera C.F.
55
24
17
4
3
109
25
4
  C.D. Chella
49
24
15
4
5
123
34
5
  C.F. Racing Xativa
49
24
15
4
5
92
29
6
  U.E. L´Alcudia "B"
36
23
10
6
7
63
41
7
  C.D. Rafelguaraf
34
24
10
4
10
82
44
8
  A.C. Carlet
34
24
10
4
10
69
37
9
  Guadassuar C.F.
33
24
10
3
11
38
47
10
  EMFB Manuel-L´enova
29
24
9
2
13
77
43
11
  At. C. Albalat de la Ribera
26
24
7
5
12
43
63
12
  U.E. Genoves
23
24
6
5
13
35
36
13
  C.D. Olimpic "B"
21
24
6
3
15
37
62
14
Sollana C.F. "A"
17
24
5
2
17
45
53
15
C.F. Dragon Force "A"
16
24
5
1
18
46
78
16
  Sueca United F.C.
-3
23
0
0
23
14
435

TEMPORADA 2018 - 2019  2ª REGIONAL GRUP 11º

CLASIFICACIÓN 

Pos
   
Equipo
Puntos
J
G
E
P
G. F
G. C
1
  C.F. Gandia
71
30
23
2
5
69
27
2
  C.D. Xeraco
67
30
21
4
5
73
45
3
  C.E.F. El Verger
63
30
19
6
5
88
32
4
  C.F. Orba
62
30
20
2
8
81
46
5
  C.F. Bellreguard "A"
58
30
17
7
6
83
42
6
  Benirredra C.F.
53
30
16
5
9
58
44
7
  Daimus C.F. "A"
46
30
12
10
8
51
48
8
  Safor C.F. Gandia "A"
43
30
13
4
13
56
52
9
  C.F.B. Gandia "A"
40
30
12
4
14
58
58
10
  Athletic La Vall C.F.
38
30
11
5
14
57
52
11
  Villalonga C.F.
33
30
11
0
19
47
56
12
  C.F. Simat "A"
31
30
8
7
15
56
63
13
  C.E. Rotova "A"
26
30
7
5
18
46
80
14
  U.E. Benifairo de La Valldigna "A"
21
30
5
6
19
35
71
15
C.D. Conde "A"
16
30
4
4
22
32
86
16
C.F. Castello de Les Gerres "A"
14
30
3
5
22
29
117
 

TEMPORADA 2017 - 2018  2ª REGIONAL GRUP 11º

CLASSIFICACIÓ 

Pos
   
Equipo
Puntos
J
G
E
P
G. F
G. C
1
  C.E. La Font D'Encarros
65
28
20
5
3
92
22
2
  Athletic La Vall C.F.
62
28
18
8
2
65
27
3
Daimus C.F. "A"
56
28
17
5
6
54
35
4
C.F. Gandia
55
28
16
7
5
72
32
5
  C.F. Simat "A"
52
28
15
7
6
65
45
6
  C.E.F. El Verger
51
28
15
6
7
62
40
7
  C.D. Conde "A"
44
28
12
8
8
55
44
8
  Villalonga C.F.
35
28
9
8
11
39
47
9
  C.E. Rotova "A"
33
28
9
6
13
46
66
10
  F.B. Teulada-Moraira "A"
28
28
7
7
14
36
49
11
  C.F. Moraira
26
28
6
8
14
47
76
12
  U.D. Almoines
26
28
7
5
16
36
68
13
  C.F. Miramar
21
28
5
6
17
39
70
14
  C.F. Benitachell "A"
15
28
3
9
16
36
66
15
  U.E. Benifairo de La Valldigna "A"
8
28
1
5
22
26
83
16
  C.F. Joventut Teulada-Moraira
0
0
0
0
0
0
0
 

 

TEMPORADA 2016 - 2017  2ª REGIONAL GRUP 12º

CLASSIFICACIÓ 

Pos
   
Equipo
Puntos
J
G
E
P
G. F
G. C
1
  Benirredra C.F.
68
28
22
2
4
96
37
2
  Gorgos C.F.
66
28
22
0
6
79
36
3
  Daimus C.F. "A"
61
28
20
1
7
69
31
4
  C.F. Gandia
52
28
15
7
6
64
29
5
  Athletic La Vall C.F.
49
28
14
7
7
76
44
6
  C.F.B. Gandia "A"
49
28
15
4
9
70
39
7
  Villalonga C.F.
41
28
11
8
9
58
52
8
  C.E. Rotova "A"
40
28
12
4
12
65
55
9
  C.E.F. El Verger
39
28
11
6
11
35
44
10
  C.D. Javea "B"
31
28
8
7
13
38
54
11
  U.E. Benifairo de La Valldigna "A"
30
28
9
3
16
43
77
12
  C.F. Simat "A"
27
28
7
6
15
56
60
13
  C.D. Conde "A"
26
28
6
8
14
36
58
14
  C.F. Miramar
13
28
3
4
21
28
91
15
  C.F. Benitachell "A"
4
28
1
1
26
16
122

TEMPORADA 2015 - 2016  2ª REGIONAL GRUP 12º

CLASSIFICACIÓ 

 

Pos
   
Equipo
Puntos
J
G
E
P
G. F
G. C
1
  U.D. Ondarense
61
28
19
4
5
65
25
2
  C.E. La Font D'Encarros
60
28
18
6
4
71
33
3
  C.F.B. Gandia "A"
54
28
16
6
6
63
28
4
  Athletic La Vall C.F.
52
28
15
7
6
42
27
5
  Benirredra C.F.
47
28
13
8
7
57
42
6
Villalonga C.F.
43
28
12
7
9
50
44
7
C.E.F. El Verger
43
28
11
10
7
56
41
8
C.F. U.E. Tavernes de la Valldigna "B"
41
28
13
2
13
61
51
9
Daimus C.F. "A"
40
28
12
4
12
59
51
10
  C.F. Unió Esportiva Gandia "B"
38
28
11
5
12
47
54
11
C.E. Rotova "A"
28
28
8
4
16
46
85
12
C.F. Simat "A"
27
28
6
9
13
46
65
13
  C.D. Javea "B"
24
28
5
9
14
41
59
14
  U.E. Benifairo de La Valldigna "A"
16
28
4
4
20
34
82
15
  C.F. Miramar
13
28
4
1
23
 

 

TEMPORADA 2014 - 2015  2ª REGIONAL GRUP 15º

CLASSIFICACIÓ

Pos
   
Equipo
Puntos
J
G
E
P
G. F
G. C
1
  Real de Gandia C.F.
66
28
20
6
2
85
24
2
  C.F.B. Gandia "A"
62
28
19
5
4
121
28
3
  U.D. Tavernes "B"
62
28
19
5
4
143
32
4
  Villalonga C.F.
57
28
18
3
7
76
38
5
  Athletic La Vall C.F.
56
28
17
5
6
91
27
6
  U.D. Almoines
51
28
16
3
9
79
44
7
  C.E. La Font D'Encarros
51
28
16
3
9
70
42
8
  Benirredra C.F.
42
28
13
3
12
86
54
9
  C.E. Rotova "A"
35
28
11
2
15
91
64
10
  U.E. Benifairo de La Valldigna "A"
33
28
9
6
13
67
58
11
  C.E.F. El Verger
32
28
10
2
16
94
61
12
  C.F. Promeses Sueca "B"
24
28
7
3
18
81
78
13
  C.F. Miramar
20
28
6
2
20
64
87
14
  Daimus C.F. "A"
11
28
4
2
22
45
54
15
  Sueca United Football Club
0
28
0
0
28
11
513

TEMPORADA 2013 - 2014

NO PRESENTA

TEMPORADA 2012 - 2013 2ª REGIONAL GRUP 13º

TEMPORADA 2011 - 2012 2ª REGIONAL GRUP 13º

TEMPORADA 2010 - 2011 2ª REGIONAL GRUP 13º

TEMPORADA 2009 - 2010 2ª REGIONAL GRUP 13º

TEMPORADA 2008 - 2009 2ª REGIONAL GRUP 9º

TEMPORADA 2007 - 2008 2ª REGIONAL GRUP 9º

TEMPORADA 2006 - 2007 1ª REGIONAL GRUP 6º

TEMPORADA 2005 - 2006 2ª REGIONAL GRUP 10º

TEMPORADA 2004 - 2005 2ª REGIONAL GRUP 9º

TEMPORADA 2003 - 2004 2ª REGIONAL GRUP 8º

TEMPORADA 2002 - 2003 2ª REGIONAL GRUP 9º

TEMPORADA 2001 - 2002

NO PRESENTA

TEMPORADA 2000 - 2001 2ª REGIONAL GRUP 8º

TEMPORADA 1999 - 2000 2ª REGIONAL GRUP 9º

 1998 - 1999 2ª REGIONAL GRUP 8º

TEMPORADA 1997 - 1998 1ª REGIONAL GRUP 5º

TEMPORADA 1996 - 1997 1ª REGIONAL GRUP 4º

1995-1996 1ª REGIONAL GRUP 4º

TEMPORADA 1994 - 1995 1ª REGIONAL GRUP 4º

TEMPORADA 1993 - 1994 1ª REGIONAL GRUP 4º

TEMPORADA 1992 - 1993 1ª REGIONAL GRUP 4º

TEMPORADA 1991 - 1992 REGIONAL PREFERENT GRUP CENTRE

TEMPORADA 1990 - 1991 1ª REGIONAL GRUP 4º

LLOC 2º