JUVENIL 2022 - 2023

TEMP 2022-2023 2A REGIONAL   GRUP XIII     LLOC      
       

JUVENIL 2019 - 2020

FEMENÍ

TEMPORADA 2021-2022 2ª REGIONAL VALENTA

CLASSIFICACIÓ FINAL LIGA 4

                                                                                       EQUIP                               PT   J  G  E  P   GF   GC

1 CF RACING XÀTIVA "A" 64 24 20 4 0 120 24
2 CD ALBAIDENSE "A" 62 24 20 2 2 137 16
3 CF AT. CÀRCER "B" 57 24 19 0 5 108 31
4 SOLLANA CF "A" 50 24 16 2 6 102 36
5 CE ALBERIC "A" 41 24 13 2 9 67 46
6 CIUTAT D´ALZIRA "A" 39 24 12 3 9 71 40
7 CF GANDIA "A" 37 24 12 4 8 80 50
8 FONT DE LA FIGUERA "A" 26 24 8 2 14 75 84
9 CIUTAT DE XÀTIVA CFB "B" 22 24 7 1 16 47 81
10 UE BENIFAIRÓ "A" 21 24 6 3 15 53 95
11 ALMUSAFES CF "A" 18 24 5 3 16 25 102
12 UD CARCAIXENT "A" 7 24 2 1 21 13 153
13 UE L´ALCUDIA "A" 7 2 2 1 21 14 154
14 CF SOCCER INTER-ACTION "A" 0 0 0 0 0 0 0

                 

TEMPORADA 2020 - 2021 2ª REGIONAL VALENTA

            CLASSIFICACIÓ: 2ª. REGIONAL VALENTA ASCENS FINAL

Lloc

Equip

Punts

Jugats

G

E

P

G.F.

G.C.

1

C.F. E-1 VALENCIA ""A""

55

21

18

1

2

76

15

2

C.F.F. MARITIM "C"

54

21

18

0

3

93

16

3

CIUTAT de XÁTIVA C.F.B. "A"

45

21

14

3

4

74

21

4

ALAMUSAFES C.F. ""A""

42

21

13

3

5

49

34

5

C.D. ALBAIDENSE "A"

35

21

11

2

8

55

32

6

CATARROJA C.F. "A"

29

21

9

2

10

45

43

7

C.F. ATLÉTICO CARCER "B"

28

21

9

1

11

51

47

8

U.D. OLIVA "A"

21

21

6

3

12

23

59

CLASIFICACIÓ: 2ª. REGIONAL VALENTA PLATA FINAL

Lloc

Equip

Punts

Jugats

G

E

P

G.F.

G.C.

1

C.F. RACING XATIVA "A"

18

6

6

0

0

24

3

2

RACIND D'ALGEMESI ""A""

13

6

4

1

1

20

5

3

UNIÓN BENETÚSER-FABARA C.F. "A"

13

6

4

1

1

15

4

4

U.E. BENIFAIRO DE LA VALLDIGNA "A"

9

6

3

0

3

14

23

5

U.D. ALGINET "A"

4

6

1

1

4

11

12

6

C.F. U.D. PICASSENT "A"

4

6

1

1

4

3

22

7

PAIPORTA C.F. ""A""

0

6

0

0

6

4

22

TEMPORADA 2019 - 2020 2ª REGIONAL VALENTA GRUP 4º

CLASSIFICACIÓ FINAL

Pos
   
Equipo
Puntos
J
G
E
P
G. F
G. C
1
U.D. Almoines "A"
41
18
13
2
3
82
16
2
Canals Promeses C.F. "A"
41
18
13
2
3
63
24
3
C.F. Atletic Muro "A"
40
18
13
1
4
55
19
4
U.D. Alzira
39
18
13
0
5
46
18
5
Font de la Figuera C.F. "A"
38
18
12
2
4
81
37
6
  Almusafes C.F. ""A""
34
18
10
4
4
45
23
7
  C.F. Miramar "B"
27
18
8
3
7
64
32
8
  C.D. Albaidense "A"
27
18
8
3
7
44
37
9
  Sport Catarroja C.F. "A"
23
18
7
2
9
50
38
10
  U.E. Benifairo de La Valldigna "A"
22
18
7
1
10
31
41
11
Ciutat de Xátiva C.F.B. "A"
15
18
5
0
13
34
86
12
C.F. U.D. Picassent "A"
15
18
5
0
13
26
58
13
  Racing D´Algemesi-global Supply "A"
4
18
1
1
16
7
106
14
  Senyera C.F. "A"
1
18
0
1
17
4
97
 

TEMPORADA 2018 - 2019  2ª REGIONAL GRUP 3º

CLASSIFICACIÓ 

Pos
   
Equipo
Puntos
J
G
E
P
G. F
G. C
1
  C.F. Miramar "A"
66
26
21
3
2
110
25
2
  U.D. Castellonense "A"
60
26
19
3
4
102
41
3
  Ciutat d'Alzira Futbol Base "A"
52
26
16
4
6
75
29
4
  C.F. Atletic Muro "A"
47
26
14
5
7
52
35
5
  U.E. Benifairo de La Valldigna "A"
43
26
12
7
7
50
39
6
C.F. U.D. Picassent "A"
42
26
12
6
8
51
46
7
Ciutat de Xátiva C.F.B. "A"
41
26
12
5
9
56
56
8
  Catarroja C.F. "A"
38
26
10
8
8
45
47
9
U.D. Almoines "A"
32
26
9
5
12
43
53
10
Font de la Figuera C.F. "A"
29
26
9
2
15
54
68
11
Carlet Emf C.F. "A"
20
26
5
5
16
22
60
12
Almusafes C.F. ""A""
19
26
5
4
17
22
67
13
  U.D. Oliva "A"
14
26
3
5
18
27
82
14
  U.D. Castellar-Oliveral ""A""
12
26
4
0
22
26
87

TEMPORADA 2017 - 2018  2ª REGIONAL GRUP 4º

CLASSIFICACIÓ 

Pos
   
Equipo
Puntos
J
G
E
P
G. F
G. C
1
  U.D. Castellonense
59
22
19
2
1
86
16
2
  C.F. Atletico Carcer "A"
50
22
15
5
2
52
15
3
  C.F. Atletic Muro "A"
46
22
14
4
4
62
25
4
C.D. Sport Base Ontinyent "A"
37
22
12
1
9
65
38
5
Real de Gandia C.F. "B"
36
22
11
3
8
48
41
6
  C.D. Llosa
33
22
9
6
7
39
30
7
U.E. Benifairo de La Valldigna "A"
28
22
8
4
10
31
38
8
C.D. Alcoyano "A"
26
22
8
2
12
41
64
9
  Font de la Figuera C.F. "A"
23
22
7
2
13
39
67
10
  C.F. Atletico Vallada "A"
22
22
6
4
12
45
74
11
  Guadasuar C.F. ""A""
12
22
3
3
16
26
60
12
  U.D. Oliva "A"
6
22
2
0
20
17
83
13
  At. Salesiano "A"
0
0
0
0
0
0
0
14
  Sollana C.F.
0
0
0
0
0
0
0

TEMPORADA 2016 - 2017  2ª REGIONAL GRUP 4º

CLASSIFICACIÓ 

Pos
   
Equipo
Puntos
J
G
E
P
G. F
G. C
1
  Real de Gandia C.F. "A"
67
24
22
1
1
108
17
2
  Silla C.F. "B"
54
24
17
3
4
76
24
3
  C.F. Atletic Muro "A"
52
24
17
1
6
96
30
4
C.F. Atletico Carcer "A"
48
24
15
3
6
65
31
5
U.D. Castellonense
48
24
15
3
6
72
31
6
  C.D. Llosa
40
24
12
4
8
53
49
7
  C.F. Atletico Vallada "A"
34
24
10
4
10
58
58
8
  U.E. Benifairo de La Valldigna "A"
33
24
10
3
11
67
47
9
  C.D. Sport Base Ontinyent "A"
30
24
9
3
12
60
48
10
  C.D. Monte Sion "B"
16
24
4
4
16
38
80
11
  Picasent C.F.
15
24
4
3
17
36
59
12
  C.D. Alcoyano "A"
14
24
4
2
18
38
93
13
  U.D. Esperanza "A"
0
24
0
0
24
7
207
14
  Albal C.F. "A"
0
0
0
0
0
0
0